آل خلیفه واقعیتها را پنهان می کند

لندن(العالم)- روزنامه نگار بحرینی گفت: آل خلیفه با ممنوع کردن تظاهرات گسترده مردمی می خواهد واقعیتهای جامعه بحرین را از افکار عمومی در جهان پنهان کند.
 

"جواد عبدالوهاب" روز جمعه در گفت وگو با شبکه العالم اظهارداشت: هدف از ورود نیروهای سعودی به بحرین که 42 مسجد و میدان اللؤلؤة را منهدم کردند، جلوگیری از تجمع اعتراض آمیز مردم در پایتخت و پنهان کردن واقعیت ها از مردم جهان بود.

عبدالوهاب ادامه داد: طبق قانون اساسی بحرین، تظاهرات در سراسر کشور قانونی است و به مکانی خاص محدود نمی شود. بر همین اساس وزیر کشور حق ندارد تظاهرات مسالمت آمیز را به مکان یا منطقه ای خاص محدود کند.

وی خاطر نشان کرد: مردم بحرین در هر مکان که جمعیت های سیاسی و انجمن های مردمی آن را مشخص کنند، دست به تظاهرات می زنند و به دستورات کسانی که دستشان به خون مردم آلوده است،توجه نمی کنند.

این شخصیت بحرینی با تاکید بر اینکه حکومت به معنای واقعی در بحرین وجود ندارد، گفت: حکومت آل خلیفه عبارت است از باندی که  اعضای آن در شکنجه مردم دست دارند.

عبدالوهاب درباره فرمان پادشاه بحرین مبنی بر حبس ابد کسانی که نیروهای امنیتی را غیرعمد به قتل می رسانند، گفت: ما با مزدوران خارجی که به منازل مردم حمله می کنند، مقابله و اعلام می کنیم که انقلاب و دفاع از خود، ناموس و مقدسات، ادامه دارد.

/ 0 نظر / 44 بازدید